Візитки

СТВОРЕННЯ, РОЗРОБКА ТА ДИЗАЙН ВІЗИТКИ

Візитка (скорочено від «візитна картка») – це коротка загальна інформація (текстова та візуальна) про особу, компанію, товар чи послугу, нанесена на папір і презентує та стисло характеризує її «власника» (особу чи компанію). Використовується у діловій комунікації для створення контакту та з метою зацікавлення.  

Минули часи, коли популярністю користувались візитниці. Зараз, у час пожвавлення комунікацій, коли кількість контактів стрімко зростає, під місця для зберігання візитниць можна було б виділяти полиці, шафи…кімнати.  

Проте, головна і чи не єдина ціль візитки – це швидкий контакт і хороше враження. А далі – перенесення інформації (телефону, адреси, e-mail, імені особи чи компанії) до відповідної бази контактів.

Візитка – це, свого роду, культура інформування про особу, компанію, товар чи послугу і те, як з нею зв’язатись.  

Розробка візитки – це процес створення та врахування всіх обовязкових та необхідних інфогруп про особу, компанію, послугу чи товар.  

Вдала візитка – це органічне поєднання естетики, лаконічності та інформативності. Для того, аби створити візитку якісну та функціональну, дизайнер має отримати максимум інформації про особу чи компанію, виділити та скомпанувати інфогрупи для легкого зорового сприйняття.  

Види візиток визначаються формами, матеріалами, технологіями виготовлення і цілями комунікацій.  

Основним матеріалом, з якого виготовляють візитки є папір різної плотності, фактури та кольору.  

Визначення візитки Вікіпедія →

Пакет створення візиток включає:

  • Розробка (2 – 3) ідей та затвердження 1 концепції для розробки.
  • Розробка візитки у векторному форматі .eps, .ai.
  • Зразок візитки у .jpg.
  • Візуалізація надрукованої візитки у .jpg.
  • Розмір 90 х 50 мм (або інший за бажанням замовника).