Бланк

СТВОРЕННЯ, РОЗРОБКА ТА ДИЗАЙН БЛАНКІВ

TART_blank

Фірмовий бланк – це композиційна, візуально-інформаційна форма для оформлення всього документообігу.   Бланк підкреслює культуру ведення ділової документації та листування компанії.

Розробка бланку є процесом створення шаблону з потрібних візуальних та інформаційних блоків (назва компанії, логотип, адреса, контакти, банківські реквізити, зображення державної символіки тощо) у поєднанні з корпоративним стилем, де передбачені кольори, шрифти, геометрія, композиція та структура документу.   Бланк є макетом паперового листа, що містить сталу інформацію; вся змінна інформація вноситься у бланк «від руки», машинним способом, або шляхом друку. 

Вдалий бланк – це органічне поєднання естетики та інформативності.  

Створити фірмовий бланк організації ставлять на меті ті компанії, що усвідомлюють важливість культури ділових взаємин.  

Види бланків – як таких, чітко виражених видів немає, бланки та їх інформаційність напряму залежать від сфери діяльності компанії, а також, рівню комунікацій з установами та суб’єктами господарювання.   Основним та найбільш поширеним матеріалом для бланка є папір формату А4 біло-бежевих відтінків різної плотності і фактури (проте використовуються і формати, накшталт А5, А6, А3). Створити бланк досить один раз, а потім, при необхідності, поповнювати запаси друкованих копій.  

Визначення бланку Вікіпедія →

Пакет розробки бланка включає:

  • Розробка (2 – 3) ідей та затвердження 1 концепції для розробки.
  • Розробка бланка у векторному форматі .eps, .ai.
  • Зразок бланка у .jpg.
  • Візуалізація надрукованого бланка у .jpg.
  • Розмір 210 х 297 мм (або інший за бажанням замовника).