СММ

Просування в соціальних мережах (SMM)

Обов’язкова вимога сучасного ринку – наявність інформації про компанію в соціальних мережах.

SMM (social media marketing) – маркетинг в соціальних мережах – це комплекс дій та активностей для просування компанії, бренду, товару або послуги.  

Компанія повинна бути представлена ​​в соціальних мережах, так як саме там, в більшості випадків, знаходиться потенційна аудиторія і клієнти.  

І, якщо вчора обов’язковою нормою для кожної компанії було мати свій сайт, то сьогодні – норма – мати свої корпоративні сторінки в Facebook, Instagram, Twitter.  

Згадані вище соціальні мережі сьогодні правлять світом, акумулюючи і збираючи на своїх майданчиках активну аудиторію інтернету.  

Будь-який користувач онлайну так чи інакше взаємодіє з даними сервісами, іноді навіть не підозрюючи про це. І, тому, сьогодні критично важливим є розуміння того факту, що присутність в Facebook, Instagram, Twitter вкрай необхідна.  

Розміщення інформації про свій бізнес в соціальних мережах позитивно впливає на видачу в пошукових запитах Google і Facebook. А топова видача сьогодні – це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу.  

Неважливо, який ваш бізнес і що ви продаєте – ваша сторінка в соціальній мережі – найкоротший шлях донести інформацію про вас, ваші продукти й послуги до потенційних клієнтів.

Компанія Тарт: Просування в соціальних мережах (SMM).  

Пропонує:

  • Створення і ведення корпоративної сторінки. Унікальний і якісний контент, який зацікавить потенційних клієнтів.
  • Охоплення, залученість і взаємодія з цільовою аудиторією. Підвищення впізнаваності бренду, знання компанії.
  • Оперативне розповсюдження інформації. Збільшення кількості клієнтів.

Що входить в послугу “Просування в соціальних мережах (SMM)”

1. Розробка стратегії просування. Спільно з клієнтом ми розробляємо детальний план просування і визначаємо цілі, які слід досягти.  

2. Створення і ведення акаунтів. Ми створюємо аккаунт (якщо він ще не створений), наповнюємо його контентом – пости, банери, підбір правильних хештегів. Також, при необхідності, створюємо спільноти і організовуємо комунікацію всередині їх.  

3. Просування й реклама. Розміщення реклами в соціальних мережах. Сюди входить: визначення цільової аудиторії, розробка рекламних оголошень і банерів; розміщення реклами.  

4. Звітність. Аналіз результатів реклами, досягнення поставлених цілей і, при необхідності – їх коригування.  

Тарт пропонує свою кваліфіковану допомогу в просуванні компанії в соціальних мережах.  

Компанія Тарт з повагою й уважно ставиться до кожного Клієнта. Ми досконально вивчаємо сферу діяльності компанії, інтереси і переваги цільової аудиторії, що дозволяє забезпечити ефективну комунікацію і високий результат.  

Замовивши послугу “Просування в соціальних мережах (SMM)” у компанії Тарт, ви отримуєте надійного партнера і відмінний результат від співпраці.

ПАКЕТ «СТАРТ» SMM входить:

  1. Написання 15-ти постів (на російській чи українській мові);
  2. Реєстрація / перенаповнення 3-х соцмереж на вибір (FB, Instagram, Twitter);
  3. Підбір 15-ти тематичних картинок і брендування їх вашим логотипом;
  4. Рендомне розміщення 15-ти постів на вибраних соцмережах;
  5. Підбір і використання тематичних тегів для постів;
  6. Рендомна підписка до 15-ти тематичних акаунтів на соцмережах;
  7. Рендомні лайки (мін 15 шт.) інших компаній, що призведе до зворотніх лайків вашого акаунта.