Просування в соціальних мережах (SMM)
Обов’язкова вимога сучасного ринку – наявність інформації про компанію в соціальних мережах.
 
 
SMM (social media marketing) – маркетинг в соціальних мережах – це комплекс дій та активностей для просування компанії, бренду, товару або послуги.
 
Компанія повинна бути представлена ​​в соціальних мережах, так як саме там, в більшості випадків, знаходиться потенційна аудиторія і клієнти.
 
І, якщо вчора обов’язковою нормою для кожної компанії було мати свій сайт, то сьогодні – норма – мати свої корпоративні сторінки в Facebook, Instagram, Twitter, Google+.
 
Згадані вище соціальні мережі сьогодні правлять світом, акумулюючи і збираючи на своїх майданчиках активну аудиторію інтернету.
 
Будь-який користувач онлайну так чи інакше взаємодіє з даними сервісами, іноді навіть не підозрюючи про це. І, тому, сьогодні критично важливим є розуміння того факту, що присутність в Facebook, Instagram, Twitter, Google+ вкрай необхідна.
 
Розміщення інформації про свій бізнес в соціальних мережах позитивно впливає на видачу в пошукових запитах Google і Facebook. А топова видача сьогодні – це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу.
 
Неважливо, який ваш бізнес і що ви продаєте – ваша сторінка в соціальній мережі – найкоротший шлях донести інформацію про вас, ваші продукти й послуги до потенційних клієнтів.
 
Компанія Тарт: Просування в соціальних мережах (SMM).
Пропонує:
Створення і ведення корпоративної сторінки. Унікальний і якісний контент, який зацікавить потенційних клієнтів. Охоплення, залученість і взаємодія з цільовою аудиторією. Підвищення впізнаваності бренду, знання компанії. Оперативне розповсюдження інформації. Збільшення кількості клієнтів.
 
Що входить в послугу “Просування в соціальних мережах (SMM)”
1. Розробка стратегії просування. Спільно з клієнтом ми розробляємо детальний план просування і визначаємо цілі, які слід досягти.
 
2. Створення і ведення акаунтів.
Ми створюємо аккаунт (якщо він ще не створений), наповнюємо його контентом – пости, банери, підбір правильних хештегів. Також, при необхідності, створюємо спільноти і організовуємо комунікацію всередині їх.
 
3. Просування й реклама. Розміщення реклами в соціальних мережах. Сюди входить: визначення цільової аудиторії, розробка рекламних оголошень і банерів; розміщення реклами.
 
4. Звітність. Аналіз результатів реклами, досягнення поставлених цілей і, при необхідності – їх коригування.
 
Тарт пропонує свою кваліфіковану допомогу в просуванні компанії в соціальних мережах.
 
Компанія Тарт з повагою й уважно ставиться до кожного Клієнта.
Ми досконально вивчаємо сферу діяльності компанії, інтереси і переваги цільової аудиторії, що дозволяє забезпечити ефективну комунікацію і високий результат.
 
Замовивши послугу “Просування в соціальних мережах (SMM)” у компанії Тарт, ви отримуєте надійного партнера і відмінний результат від співпраці.
 
ПАКЕТ «СТАРТ» SMM входить:
1. Написання 20-ти постів (на російській чи українській мові);
2. Реєстрація / перенаповнення 3-х соцмереж на вибір (FB, Google +, Instagram, Twitter, VK);
3. Підбір 20-ти тематичних картинок і брендування їх вашим логотипом;
4. Рендомне розміщення 20-ти постів на вибраних соцмережах;
5. Підбір і використання тематичних тегів для постів;
6. Рендомна підписка до 20-ти тематичних акаунтів на соцмережах;
7. Рендомні лайки (мін 20 шт.) інших компаній, що призведе до зворотніх лайків вашого акаунта.
 
 

 ЗАМОВИТИ +38 (050) 718 – 03 – 53