СТВОРЕННЯ, РОЗРОБКА І ДИЗАЙН ПРЕЗЕНТАЦІЇ
 
Презентація як процес – це діяльність щодо надання аудиторії інформації про будь-що нове: про товар, послугу, сервіс, продукт, бренд, персону або компанію.
 
Як документ, презентація являє собою збірку важливих фактів або промотуючих матеріалів, викладених у лаконічній і привабливій формі.
 
З точки зору комунікацій, презентація є одним з інструментів маркетингу і PR, головною метою якої є донести до аудиторії необхідну інформацію в найбільш підходящому вигляді.
 
Створення презентації  подібне  до добрячого інженерно-будівельного процесу: задіюються тільки необхідно-важливі будівельні блоки, якісні матеріали, а несучі балки також несуть навантаження з тією лише різницею, що воно смислове (змістовне).
 
Кожна фраза або картинка повинна бути вписана в структуру презентації «з розумом», так, щоб всі компоненти презентації (текст, зображення, таблиці, графіки, інфографіка, відео та інше) були логічно пов’язані одне з одним з метою виділити і показати саму суть піднятого питання .
 
Розробка презентації припускає, що перш, ніж створити красиве панно з текстово-візуального набору, розробник зробить аналіз середовища, для якого вона створюється, врахує індивідуальний стиль і особливості, а також – усі обов’язкові інфогруппи про презентований об’єкт.
 
Як рекламне агентство повного циклу, Тарт створює різні види POS-матеріалів, в тому числі і презентаційних.
 
Найбільш поширені форми презентацій:
# Електронна
# Друкована
# Відео
 
Друкована презентація використовується як «give away» -матеріал.
Електронна презентація призначена для використання всередині компанії і для комунікацій у зовнішньому середовищі.
 
Презентація компанії, організації або бренду – це показник корпоративної культури, ділової репутації та вміння ідентифікувати, виділити себе на загальному тлі. У правильній презентації компанії міститься цікава і правдива інформація про діяльність цієї компанії, представлено опис головних її переваг.
 
Для створення презентацій найчастіше використовуються шаблони, в широкому асортименті представлені у конструкторів мультимедійних презентацій. Найбільш популярними є шаблони презентацій powerpoint. Однак дуже часто створюючи свою презентацію, компанії стикаються з відсутністю індивідуальності у шаблонів (на те вони і шаблони!).
 
Таким чином, якщо Вашій компанії необхідно своє «власне обличчя», чітко підкреслені риси, виразність і, в той же час, лаконічність – будемо раді представити свої навички та інструментарій для досягнення вищепереліченого.
 
Компанія Тарт – це рекламне агентство, яке створює успішні бренди, стратегії для їх просування, а також – презентації (як один з інструментів для маркетингових активностей).
 
 
Пакет розробки презентації (залежно від формату) може включати:
# Розробка презентації у векторному форматі .eps, .ai.
# Розробка презентації у форматі .pdf.
# Візуалізація (3-5) сторінок надрукованої презентації в .jpg.
# Розробка презентації у відео форматі.